O mnie

Witaj,

mam na imię Karolina, jestem dietetykiem – pomogę Ci w zmianie nawyków żywieniowych, dzięki temu zadbasz o swoje zdrowie, będziesz się lepiej czuć i lepiej wyglądać. Chcę, żebyś zaczęła cieszyć się zdrowym odżywianiem tak jak ja. Nie oceniam i nie krytykuję – po prostu chcę Ci pomóc.

W życiu kieruję się zasadą „jak lubisz jeść… to możesz”, czyli jeśli lubisz jeść lody i nie jesteś w stanie z nich zrezygnować, to znajdą się one w jadłospisie. Sama raz w tygodniu pozwalam sobie na zjedzenie czegoś słodkiego – życie jest wtedy piękniejsze. Tak, dietetyk to też człowiek. Szkoda czasu na zakazy i nakazy, sama musisz chcieć coś zmienić.

Muffiny z jagodami

Gdy byłam mała tata codziennie, wracając z pracy przywoził mi słodycze i do dziś mam do nich słabość, dlatego eksperymentuję w kuchni, tworząc zdrowsze wersje ciast i deserów. W zakładce przepisy na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Z chwilą rozpoczęcia studiów, na mojej lodówce wisiała kartka z propozycjami obiadów typu pizza, frytki, paluszki rybne. Wraz z upływem czasu polubiłam gotować, przestałam słodzić herbatę dwoma łyżeczkami cukru, zaczęłam prowadzić bloga kulinarnego i interesować się fotografią kulinarną. Moje żywienie zmieniło się o 180 stopni. Jeżeli mi się udało, to dlaczego Tobie ma się nie udać? Oczywiście zdarzają mi się żywieniowe wpadki, ale się nie poddaję i walczę dalej o swoje zdrowie i nienaganną sylwetkę.

Pracuję również w szkole jako nauczyciel przedmiotów gastronomicznych. Praca ta uświadomiła mi, że posiłki oprócz tego, że powinny być pełnowartościowe powinny być też smaczne. Udowodnię Ci, że zwykły jogurt naturalny może być składnikiem pysznego deseru.

Jogurt straciatella z bananem

Co więcej, praca na dwa etaty wymusiła na mnie przygotowywanie szybkich posiłków, czego spróbuje Cię nauczyć. Zaufaj mi, nie spędzisz długich godzin w kuchni.

Poza tym nie lubię być głodna, bo jestem wtedy zła. Nie martw się – Tobie też tego nie zafunduję. Moim wrogiem są głodówki.

Duży nacisk kładę na aktywność fizyczną, ale taką która będzie sprawiała Ci przyjemność. Nie lubisz biegać – nie musisz. Ja uwielbiam jeździć na rowerze i na rolkach, co poprawia moje samopoczucie oraz kondycję. Chcę Cię zarazić zdrowym stylem życia.

Dodam jeszcze, że jako absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kierunku dietetyka oraz uczestniczka wielu kursów doszkalających podążam za aktualną wiedzą żywieniową w trakcie układania jadłospisów.

Masz wątpliwości? Spójrz, za co chwalą mnie moi pacjenci.

„Pani Karolino micha z hummusem rewelacyjnie, więc może następnym razem skuszę się na tofu”.
Ewelina

„Jadłospis bardzo mi się podoba. Biegnę po zakupy”.
Kinga

„Pani Karolina pomogła zmienić moje nawyki żywieniowe dzięki którym schudłam ponad 10 kg. Moja rodzina dzięki mojej diecie i nowym nawykom żywieniowym również skorzystała”.
Marlena

„Potrawy są pyszne, a mój mąż polubił hummus”.
Natalia

Zapraszam do gabinetu w Turku i online.

Call Now Button