Jadłospis

Jak wygląda zmiana nawyków żywieniowych?

W ciągu 10 dni od pierwszej wizyty otrzymasz jadłospis, który ma Ci pokazać jakie produkty wybierać, jakich unikać oraz jakie ilości spożywać. Do jadłospisu będą dołączone zalecenia żywieniowe i to one są najważniejsze, ponieważ one obowiązują całe życie.

Nie musisz restrykcyjnie trzymać się kartek z jadłospisu tzn. warzywa możesz zamieniać na inne warzywa, owoce na inne owoce, orzechy na inne orzechy, makaron na ryż lub kaszę. Kalorie nie są najważniejsze. Najważniejsze, żebyś nauczyła się dokonywać prawidłowych wyborów żywieniowych.

Bardzo lubisz jeść pizzę i nie chcesz z niej zrezygnować? Powiedz mi o tym, a pokażę Ci jak przygotować pyszną pizzę. W sytuacji, gdy nie masz za wiele czasu na gotowanie, znajdziemy pizzerię godną polecenia.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że jakaś potrawa nie będzie Ci smakowała – nie katuj i nie zniechęcaj się – napisz do mnie a wyślę Ci przepis na inną potrawę.

W jadłospisie znajdziesz przepisy, co ułatwi Ci przygotowywanie posiłków. Kto wie, może zostaniesz mistrzem gotowania.

Co więcej, jadłospis jest tak przygotowany, żeby wykorzystywać wszystkie produkty z dnia na dzień, przez co nie będziesz marnowała żywności.

Dodatkowo do jadłospisu dołączona jest lista zakupów, co skraca czas spędzony w sklepie.

Martwisz się, że nie posiadasz wagi kuchennej? Nie ma problemu, w jadłospisie znajdziesz podane ilości odmierzane w łyżkach i szklankach.

Niepokoisz się, że będziesz spędzała długie godziny w kuchni? Spokojnie sama pracuję na dwa etaty, więc wiem, jak ważny jest czas i jak przygotowywać szybkie posiłki. Oprócz tego każdy dzień możesz powtórzyć dwa razy, dzięki temu gotujesz obiad raz na dwa dni. Masz też pewność, że Twoja dieta będzie urozmaicona a Ty zaoszczędzisz czas poświęcony na wyszukiwanie nowych potraw.

Poza tym produkty wykorzystane w jadłospisach kupisz w Lidlu, Biedronce itp.

Będę Cię także mobilizowała do aktywności fizycznej – takiej, jakiej lubisz, wtedy kiedy będziesz miała czas.

Podsumowując, jakie korzyści osiągniesz dzięki zmianie nawyków żywieniowych?

 • będziesz się lepiej czuła,
 • zadbasz o swoje zdrowie i wygląd,
 • zaoszczędzisz czas na:
  • zakupach,
  • wymyślaniu nowych posiłków,
  • przygotowywaniu potraw,
 • będziesz jadła smacznie,
 • nie będziesz głodna ani przejedzona.

Chcesz sprawdzić, jak to wygląda? Tu znajdziesz historię mojej pacjentki wraz z kilkoma dniami z jej jadłospisu.

Call Now Button